
Vandaag woensdag strijkt Lazio neer in het Stadio Pier Luigi Penzo van Venezia, in het laatste duel van 2021. Het vorige bezoek van Lazio in de Serie A aan Venezia was in 2001… dus 20 jaar geleden, op 21 oktober 2001 eindigde dit duel in een bloedloos 0-0 gelijkspel in de baai van het Veneto.
Bij Lazio geen Immobile, hij testte positief op Covid-19 en moet in quarantaine. Hem zien we dus pas terug in 2022. Ook geen Hysaj die uitvalt met spierproblemen en zo komt veteraan Radu in het elftal.

Voor het overige dezelfde namen die met 3-1 wonnen van Genoa vorige vrijdag, met Strakosha tussen de palen en Pedro als ‘valse 9’ naast Zaccagni en F. Anderson.
Bij thuisploeg Venezia rekent coach Paolo Zanetti op zijn doelman Sergio Romero, met verder Kiyine en Henry in de aanval. Scheidsrechter in Venetië is dhr. Fabio Maresca uit Napoli, hij fluit de aftrap om 16:30 uur.