Vanavond is er speeldag 4 in de Europa League, met Lazio dat thuis Sturm Graz ontvangt. Vorige week bleef Lazio steken op een droge 0-0 in Oostenrijk, dus is Europees overwinteren nog geen zekerheid.
Coach Sarri kiest vanavond om enkele basisspelers op rust te zetten, dus zijn er kansen voor enkele wisselsspelers in het Olimpico. Achteraan lijkt Gila te starten naast Romagnoli, met Lazzari en Hysaj op de flank. Patric en Marusic krijgen rust.
Op het middenveld lijkt Basic de voorkeur te krijgen op Luis Alberto, naast Milinkovic. Cataldi zal starten als ‘breker’ op het middenveld. In de aanval de vertrouwde 3 namen met Zaccagni, Immobile en F. Anderson. In doel blijft de ongenaakbare nummer één staan, Provedel.
De scheidsrechter komt uit Duitsland, genaamd Sascha Stegemann. Hij fluit de aftrap om 21:00 uur in het Stadio Olimpico.
