
Om 12:30 uur komt Lazio in actie in het Stadio Renato Dall’Ara van Bologna, duel voor de 7e speeldag in de Serie A. Slecht nieuws kwam er van Immobile, die met een spierblessure uitviel donderdag tegen Lokomotiv, dus zeker niet aanwezig in Bologna. Ook geen Zaccagni die tevens in de lappenmand ligt.

Coach Sarri zal kiesen voor Pedro als een ‘valse 9’ in de aanval, bijgestaan door Felipe Anderson en Raul Moro. Milinkovic is nog wel fit bevonden, en neemt de kapiteinsband over van Immobile. Voor de rest de vertrouwde namen in de basiself met Reina; Lazzari, Luiz Felipe, Acerbi, Hysaj; Leiva en Luis Alberto.

Thuisploeg Bologna staat netjes in de middenmoot op plek 10, onder het roer van ex-Laziale Mihajlovic, en rekent op de aanvallers Soriano, Barrow en Arnautovic, met ex-Laziale De Silvestri in de defensie, en Skorupski tussen de palen.
Scheidsrechter is dhr. Davide Massa uit Imperia, hij fluit de aftrap straks om 12:30 uur in het Stadio Renato Dall’Ara van Bologna.

Een kleine 2.000 Laziali zakken af richting Bologna om hun team te steunen, na een trip van 370 km. per auto, bus of trein richting de hoofdstad van Emilia-Romagna.
