De Serie A trekt zich weer op gang, na de interlandbreak waarin Italië de kwalificatieronde afronde met een perfect rapport van 30 op 30, en met doelpunten van Laziali Acerbi en Immobile.
Coach Inzaghi heeft Lazio op de 3e plaats gezet, na een 12 op 12, en wilt deze lijn doortrekken op bezoek zondag bij Sassuolo. De ‘Mister’ heeft weinig selectieproblemen, enkel Marusic, Berisha en Caicedo zijn niet beschikbaar.
Verdediger Radu keert fit terug in de selectie, en zal inzetbaar zijn naast Acerbi en Luiz Felipe of Patric. Voor het overige de vertrouwde namen, met in doel Strakosha, op het middenveld Leiva centraal met voor hem Milinkovic en Luis Alberto. Lulic en Lazzari nemen de flanken op zich, met het spitsenpaar Immobile en Correa vooraan.
Lazio’s topschutter had wel hinder van een lichte enkelblessure na de interlands, maar Lazio’s medische staf zal hem fit krijgen voor Sassuolo zondag in het Mapei Stadium.
.
Bij thuisploeg Sassuolo kan coach De Zebri niet rekenen op zijn spits Berardi, met 7 doelpunten en 2 assists achter zijn naam dit seizoen. En ook geen Defrel bij de thuisploeg.
De scheidsrechter is dhr. Chiffi uit Padova, hij fluit de aftrap zondag om 15:00 uur.