FRIENDLY: Arsenal v Lazio 2-0

In het Zweedse Stockholm leed Lazio haar eerste nederlaag, in de voorbereiding van het nieuwe seizoen.  Arsenal won met 2-0 in de Friends Arena, tegen een Lazio zonder enkele sterkhouders als Immobile en Milinkovic in de basis.

De Engelsen kwamen na achttien minuten voetballen op voorsprong. De achttienjarige belofte Nelson kon in de rebound eenvoudig scoren nadat Iwobi de paal had geraakt.

Na de openingstreffer liet ook Lazio zich in aanvallend opzicht gelden. Caicedo vuurde na goed voorbereidend werk van Basta en Parolo naast, terwijl Luis Alberto met een vernuftig balletje de bovenkant van de lat raakte.

Vlak na de onderbreking dook Lazio andermaal gevaarlijk op voor doelman Leno, maar ditmaal zeilde een poging van Parolo voorbij het doel van de Duitser.

Aubameyang zorgde voor Arsenal zelf na ruim een uur spelen uiteindelijk voor de eindstand: na goed doorzetten van Elneny en Lacazette vond hij via een Lazio-verdediger de verre hoek.

Hierna liet coach Inzaghi de wissels invallen, en bleef de wedstrijd ongewijzigd.

Lazio (3-5-2): Proto; Wallace (70′ Bastos), Acerbi (70′ Caceres), Radu (61′ Luiz Felipe); Basta (70′ Patric), Parolo (70′ Cataldi), Leiva (70′ Badelj), Murgia (61′ Milinkovic) , Lulic (61′ Durmisi); Luis Alberto (70′ Pedro Neto), Caicedo (70′ Correa).

Lazio speelt nog vriendschappelijk tegen Hannover en Dortmund, alvorens het op 18 augustus in eigen huis Napoli ontvangt.

 

Advertentie

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s