EL: preview FCS Boekarest v Lazio

Lazio begint vanavond aan het 2e luik, in de Europa League 2017-2018.  Het gaat eerst op bezoek in Boekarest, om het lokale FCSB te bekampen, in de heenwedstrijd van de 1/16e finales.

Coach Inzaghi nam eerder deze week Felipe Anderson terug in de selectie, maar de Braziliaan zal aan de kant staan deze avond.  Verder kiest de ‘Mister’ om enkele basisspelers rust te gunnen.

Radu, Lulic, Marusic en Immobile starten op de bank.  Parolo, Marusic, de Vrij en Luis Alberto blijven zelfs in Rome, en reizen niet af richting Roemenië.

Achteraan kiest Inzagho voor het trio Bastos, Luiz Felipe, Caceres, met Strakosha tussen de palen.  Op het middenveld Leiva centraal, met voor hem Milinkovic en Murgia.

Op de flanken J. Lukaku en Basta, met Caicedo in de punt van de aanval, bijgestaan door Nani.

Bij FCSB kiest coach Dica voor vermoedelijk volgende 11: Vlad; Benzar, Gaman, Planic, Momcilovic; Pintilii, Nedelcu; Teixeira, Budescu, Tanase; Alibec.

De scheidsrechter is de Duitser met Turkse roots, dhr. Deniz Aytekin.  Hij fluit de aftrap om 21:05 uur.

Advertentie

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s